• Regulamin

Regulamin sklepu:

§ 1
Składanie zamówień w sklepie On My Way


1. Zamówienia przyjmowane są przez stronę www.onmyway.com.pl

2. Zamówienia w sklepie mogą składać osoby niezarejestrowane, jednak w przypadku rejestracji mają państwo możliwość sprawdzenia statusu zamówienia jak i wgląd w historie zamówień (każdorazowo zostaje wygenerowany link który przekierowuje na konto klienta,nie ma możliowości zalogowania do konta w inny sposób niż przez podanie maila który był uzyty do zamównia).

3. Zmiany w zamówieniu (rezygnacja, zwiększenie lub zmniejszenie ilości) można dokonywać pocztą elektroniczną na adres: info@onmyway.com.pl pod warunkiem, że zamówienie nie zostało wcześniej wysłane.


§ 2
Sposoby realizacji


Zamówienia realizowane są na dwa sposoby:

1. Wpłata na konto:
On My Way, Al.1000 lecia 45, 34-400 Nowy Targ
nr konta: 58 1050 1445 1000 0090 6721 5427
w tytule należy podać numer zamówienia.

2. Za pobraniem. Rzeczy wysyłane są na bieżąco po otrzymaniu zamówienia, a należna kwota wraz z kosztami wysyłki pobierana jest od kupującego w momencie odbioru przez niego przesyłki.
Dostawy realizowane są przez firmę kurierską DPD

§ 3
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia (przygotowania i spakowania przesyłki), to czas od otrzymania zamówienia (lub otrzymania wpłaty), do momentu przekazania przesyłki kurierowi.
Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
1. Zamówienia płatne przed odbiorem - po otrzymaniu wpłaty na konto;

2. Zamówienia płatne przy odbiorze - po otrzymaniu przez sklep zamówienia.
Czas realizacji zamówienia jest szczegółowo określony przy każdym produkcie. 


§ 5
Czas dostawy

Czas dostawy jest to czas, od chwili nadania i przekazania dostawcy, spakowanej przesyłki, do momentu otrzymania jej przez klienta. Na czas dostawy firma On My Way nie ma wpływu. Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez klienta i określony w zamówieniu.

§ 6
Dostawa za granicę

Przesyłki zagraniczne są wysyłane dopiero po uregulowaniu kosztów zamówienia i kosztów wysyłki. Dostawę i koszt przesyłki zagranicznej należy uzgodnić indywidualnie przed realizacją zamówienia.

§ 7 
Czas otrzymania przesyłki
Czas otrzymania przesyłki=czas realizacji zamówienia+ czas dostawy


§ 8 

Ceny i asortyment

Wszystkie ceny zawierają podatek. Dostępność produktu w sklepie  nie jest jednoznaczna z tym że towar jest w magazynie. Istnieje możliwość składania zamówień specjalnych.

§ 9 
Wymiany i zwroty

Towar może być zwrócony do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, wówczas należność wysyłamy na podane w formularzu zwrotu konto bankowe. Towary wykonane na zamówienia specjalne*, nie podlegają zwrotowi.
Wymiana towaru realizowana jest do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. W przypadku wymiany towaru, klient zobowiązany jest dostarczyć wymieniany produkt na własny koszt, natomiast koszt wysyłki nowego towaru pokrywa firma On My Way
* - są to rzeczy oznaczone co do tożsamości.

§ 10
Gwarancja

Gwarancją objęte są wszystkie produkty On My Way. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy.